OPAKOWANIA

Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych

Nasz zakład przetwórstwa tworzyw zajmuje się produkcją opakowań do chemii gospodarczej i kosmetyków. Wykonujemy butelki z polietylenu, polipropylenu i PET. Większość z naszych wzorów jest wykonywana specjalnie dla określonych klientów i przez to pozostaje niepowtarzalnym wzorem na rynku, który jednoznacznie identyfikuje markę produktu.

Producent nakrętek do butelek 

Równolegle z wytwarzaniem butelek plastikowych prowadzimy produkcję nakrętek do butelek. Jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać dowolny wzór nakrętki według pomysłu klienta lub zaproponować własny projekt. Wyróżniającym nas  produktem są zamknięcia typu „flip-top”. Jest to zamknięcie zawiasowe, najczęściej używane w przemyśle kosmetycznym i spożywczym umożliwiające łatwy dostęp użytkownika do zawartości opakowania.

Działamy tak, by zaspokoić oczekiwania klientów, sprostać ich życzeniom i zapewnić wysoką jakość obsługi. Jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia w zakresie projektowania oraz produkcji opakowań na wtryskarkach i butelczarkach nawet niewielkich ilości opakowań.

GOTOWE PROJEKTY

PROCES PRODUKCJI