USŁUGI

Usługi dodatkowe i projekty indywidualne

Zakład przetwórstwa tworzyw zajmuje się także wytwarzaniem elementów technicznych dla klientów indywidualnych. Wykonujemy wszystkie detale z tworzyw w technologii wtrysku oraz rozdmuchu tworzyw sztucznych od projektu detalu poprzez wykonanie formy i finalną produkcję.

Wykonujemy również produkcję na powierzonych formach z możliwością bezpłatnej adaptacji do naszych maszyn. Klientom, którzy przekażą nam swoją formę wtryskową i zamówią u nas produkcję artykułu, zapewniamy bezpłatny serwis formy wtryskowej przez cały okres trwania produkcji. Prosimy o kierowanie zapytań poprzez e-mail lub telefonicznie w celu ustalenia możliwości technologicznych wykonania danego produktu.

Usługi na maszynach CNC

Oferujemy usługi na maszynach CNC czyli na obrabiarkach sterowanych numerycznie (CNC z ang. Computer Numerical Control). Pozwala to na bardzo precyzyjna obróbkę materiału i wytwarzanie elementów powtarzalnych o dużej dokładności. Obrabiarki sterowane komputerowo to od wielu lat standard w obróbce metali, zwłaszcza w skrawaniu, frezowaniu i toczeniu. Dzięki precyzji urządzeń CNC możliwe jest nadawanie obrabianym materiałom  mocno skomplikowanych kształtów.

Obróbka elektroerozyjna

Wykonujemy obróbkę tak zwaną drutówką lub drucikówką, czyli obróbkę elektroerozyjną za pomocą elektrodrążarek. EDM ( z ang. Electrical Discharge Machining ) to metoda obróbki metali oparta na zjawisku erozji elektrycznej towarzyszącej wyładowaniom elektrycznym. Do tego typu obróbki używa się specjalnych drutów miedzianych lub mosiężnych.

GOTOWE PROJEKTY

MASZYNY