CNC

Usługi na maszynach CNC

Podczas obrabiania tworzyw bardzo często korzysta się ze specjalnych maszyn CNC. Praca na tych urządzeniach polega na nadawaniu przedmiotom pożądanych kształtów, wymiarów oraz odpowiedniej jakości. Maszyny służące do obróbki tworzyw usuwają częściowo materiał i dzięki temu przedmioty uzyskują nowe właściwości.

W naszej firmie oferujemy usługi na maszynach CNC, czyli obrabiarkach sterowanych numerycznie (CNC z ang. Computer Numerical Control). Pozwala to na bardzo precyzyjną pracę z tworzywami i wytwarzanie elementów powtarzalnych o dużej dokładności, a w tym m.in. form wytryskowych. Obrabiarki sterowane komputerowo to od wielu lat standard w obróbce metali, zwłaszcza w skrawaniu, frezowaniu i toczeniu. Dzięki precyzji urządzeń CNC możliwe jest nadawanie obrabianym materiałom mocno skomplikowanych kształtów.

Nowoczesny park maszynowy

Usługi na maszynach CNC realizujemy z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń. Z tego powodu trafiają one w gusta wymagających klientów, którzy stawiają nie tylko na precyzję, lecz także szybkość wykonania gotowych produktów. Zajmujemy się kompleksowymi usługami dotyczącymi tworzyw sztucznych. Co więcej, możemy poradzić sobie także z wyżłabianiem określonych kształtów w takich materiałach, jak np. stal stopowa o wysokiej twardości. Stosujemy techniki pozwalające na maksymalne zoptymalizowanie produkcji oraz surowce wysokiej jakości, zapewniające trwałość przez długie lata. Wybór odpowiedniego materiału zależy od tego, jaki efekt chcesz uzyskać.

Nasze usługi trafiają do klientów z różnych branż. Opakowania i inne wyroby z tworzyw sztucznych znajdują bowiem zastosowanie zarówno w przypadku produktów spożywczych, jak i płynów stosowanych w motoryzacji. Wykonujemy produkty w wielu różnych rozmiarach i kształtach. Realizujemy też nietypowe zlecenia na podstawie projektu przedstawionego przez klienta. Z tego powodu przed rozpoczęciem produkcji konieczne okazuje się ustalenie wszelkich szczegółów. Wybieramy odpowiednie tworzywo sztuczne i sprawdzamy, jaka metoda sprawdzi się najlepiej w określonej sytuacji. Masz pytania dotyczące aktualnej oferty? Chcesz wiedzieć, na czym dokładnie polegają wykonywane przez nas usługi na maszynach CNC? Skontaktuj się z nami!