OPAKOWANIA

Opakowania z tworzyw sztucznych

W firmie Toplast zajmujemy się produkcją opakowań z tworzyw sztucznych. Wśród oferowanych przez nas produktów znajdują się butelki plastikowe, nakrętki do butelek, kanistry do paliwa oraz inne opakowania wykorzystywana w różnych branżach i gałęziach przemysłu. Wszystkie wykonywane przez nas produkty wyróżniają się dużą solidnością i trwałością, dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że zostały wyprodukowane wyłącznie z najlepszej jakości tworzyw sztucznych. 

Producent butelek plastikowych

Jako producent butelek plastikowych zajmujemy się wytwarzaniem opakowań z różnego rodzaju tworzyw sztucznych, w tym z polietylenu, polipropylenu oraz PET. Dzięki dużej wytrzymałości oraz rozmaitym kształtom i pojemnościom produkowane przez nas butelki wykorzystywane są w wielu branżach, m.in. spożywczej, gospodarczej i kosmetycznej. W naszej ofercie znajdują się zarówno opakowania transparentne, jak i barwione. Większość opracowywanych przez nas wzorów wykonywana jest na indywidualne zamówienie klientów. Dzięki temu jesteśmy pewni, że na rynku nie można znaleźć podobnych modeli, co czyni nasze butelki niepowtarzalną identyfikacją konkretnego produktu, który jest w nich sprzedawany. 

Producent nakrętek do butelek

Jesteśmy producentem nakrętek do butelek typu „flip-top”. Jest to zamknięcie zawiasowe, dzięki któremu otwieranie opakowania możliwe jest za pomocą tylko jednej ręki, co jest rozwiązaniem niezwykle praktycznym. Takie nakrętki świetnie sprawdzą się w butelkach do szamponu, żelu pod prysznic, balsamu czy innych produktów kosmetycznych. Jeśli jednak oferowany przez nas wzór nie odpowiada potrzebom klienta, jesteśmy w stanie wyprodukować dowolny, opracowany przez Państwa wzór nakrętki, który będzie spełniał Wasze oczekiwania.

Producent kanistrów do paliwa

Jesteśmy producentem kanistrów do paliwa. To wykonane z tworzyw sztucznych poręczne i praktyczne produkty służące do transportu płynnych olejów napędowych do samochodów i innych maszyn mobilnych. Kanistry do paliwa mogą uratować kierowców w niejednej trudnej sytuacji na drodze, dlatego tak ważne jest, by każdy posiadał przynajmniej jeden egzemplarz w bagażniku swojego auta. Oferowane przez nas produkty posiadają niezbędny atest bezpieczeństwa, dlatego ich użytkowanie nie naraża klientów na żadne zagrożenie wynikające z wykonania ze słabych jakościowo, nietrwałych materiałów.

Tylko najlepsze produkty

Naszą pracę wyróżnia fakt, że działamy niekonwencjonalnie oraz innowacyjnie. Jesteśmy w stanie podjąć się każdego zadania obejmującego projektowanie i wytwarzanie opakowań z tworzyw sztucznych, a także form wtryskowych. Wszystko po to, by zaspokoić potrzeby każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty opakowań.

GOTOWE PROJEKTY

PROCES PRODUKCJI