Butelki

Producent butelek plastikowych

Jako producent butelek plastikowych zajmujemy się wytwarzaniem opakowań z różnego rodzaju tworzyw sztucznych, w tym z polietylenu, polipropylenu oraz PET. Dzięki dużej wytrzymałości oraz rozmaitym kształtom i pojemnościom produkowane przez nas butelki wykorzystywane są w wielu branżach, m.in. spożywczej, gospodarczej i kosmetycznej. W naszej ofercie znajdują się zarówno opakowania transparentne, jak i barwione. Większość opracowywanych przez nas wzorów wykonywana jest na indywidualne zamówienie klientów. Dzięki temu jesteśmy pewni, że na rynku nie można znaleźć podobnych modeli, co czyni nasze butelki niepowtarzalną identyfikacją konkretnego produktu, który jest w nich sprzedawany.

Butelki w dużej mierze odpowiadają za odbiór danego produktu i wpływają na sukces jego sprzedaży. Muszą być estetyczne i przyciągać wzrok, ale trzeba pamiętać także o ich funkcjonalności. Z tego powodu nasze produkty łączą w sobie obie te cechy, pozwalając na skuteczne trafienie do potencjalnych klientów, bez względu na branżę, której dotyczy dane zlecenie. Ciekawym wyborem są butelki kolorowe. Od razu zwracają uwagę i wyróżniają się na sklepowych półkach. Możemy zaproponować kilka barw, w zależności od potrzeb klienta.

Wysoka jakość wykonania

Jako producent butelek plastikowych wiemy, że takie wyroby powinny być odpowiednio wytrzymałe. Ma to znaczenie szczególnie w sytuacji, gdy w ich wnętrzu znajdują się płynne substancje. Z tego powodu wszelkie butelki dla branży kosmetycznej, spożywczej, gospodarczej czy motoryzacyjnej muszą być odporne na uszkodzenia mechaniczne, a jednocześnie wystarczająco szczelne. Występują one w wielu wersjach – rozmiar i kształt gotowego wyrobu zależy od potrzeb osoby zamawiającej. Jesteśmy otwarci nawet na bardzo skomplikowane projekty. Wszystko ze względu na fakt, że dysponujemy sprawdzonym, nowoczesnym parkiem maszynowym. Na co dzień tworzymy takie produkty, jak np. formy rozdmuchowe. Dbamy o każdy detal, dostosowując wyniki naszej pracy do potrzeb konkretnego klienta. W razie jakichkolwiek pytań rozwiewamy wątpliwości i przedstawiamy szczegóły aktualnej oferty.