Drutówka

Drutówka, czyli elektrodrążarka drutowa

Elektrodrążarka drutowa, która nazywana jest często potocznie drutówką lub drucikówką, pozwala na bardzo precyzyjne obrabianie różnego rodzaju materiałów przewodzących energię elektryczną. Podczas pracy z tym urządzeniem często stosuje się specjalne druty miedziane lub mosiężne, które są dobrymi przewodnikami prądu.

Sposób pracy drutówki polega na drążeniu, czyli obróbce ubytkowej elektroerozyjnej. Maszyna ta znakomicie sprawdzi się podczas pracy z materiałami, których skrawanie jest bardzo trudne. Mowa tu twardych materiałach, takich jak stal ulepszona cieplnie lub węglik spiekany.

Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas usług dodatkowych, obejmujących pracę na maszynach CNC oraz drążarce drutowej. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu ustalenia możliwości technologicznych wykonania danego produktu.

Profesjonalne usługi z wykorzystaniem drucikówki

Drucikówka to profesjonalne urządzenie stosowane w ściśle określonych sytuacjach. Pozwala ono na realizowanie skomplikowanych projektów, uzyskując precyzyjnie wydrążone elementy metalowe. Zajmujemy się głównie tworzywami sztucznymi, jednak niekiedy konieczne jest również przeprowadzenie prac związanych ze stalą. Wówczas wykorzystujemy specjalistyczne narzędzia, czego doskonałym przykładem jest właśnie drutówka.

Realizujemy zlecone czynności z dbałością o każdy detal. Przed przystąpieniem do prac dokładnie analizujemy parametry konkretnego produktu. Pytamy również o oczekiwania klienta. Na tej podstawie możemy dobrać najlepszą metodę działania w danym przypadku. Nasza oferta jest bowiem niezwykle szeroka. W jej skład wchodzą m.in. usługi na maszynach CNC. Spełniamy potrzeby klientów nie tylko z Poznania, lecz także okolic. Dostarczamy nasze wyroby wszędzie tam, gdzie konieczne okazuje się połączenie wysokiej jakości wykonania z szybkością realizacji.

Wykonujemy także zlecenia na podstawie indywidualnych projektów. To dobry wybór w sytuacji, gdy potrzebujesz stworzyć unikatowy element. Przed podjęciem współpracy konieczne jest jednak skontaktowanie się z naszą firmą. Musimy bowiem poznać najważniejsze informacje na temat danego surowca i oczekiwań klienta. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego!