Kanistry

Producent kanistrów do paliwa

Jesteśmy producentem kanistrów do paliwa. To wykonane z tworzyw sztucznych poręczne i praktyczne produkty służące do transportu płynnych olejów napędowych do samochodów i innych maszyn mobilnych. Kanistry do paliwa mogą uratować kierowców w niejednej trudnej sytuacji na drodze, dlatego tak ważne jest, by każdy miał przynajmniej jeden egzemplarz w bagażniku swojego auta. Oferowane przez nas produkty mają niezbędny atest bezpieczeństwa, dlatego ich użytkowanie nie naraża klientów na żadne zagrożenie wynikające z wykonania ze słabych jakościowo, nietrwałych materiałów.

Dbamy o to, by dostępne kanistry były wytrzymałe, a jednocześnie funkcjonalne. Ważne jest zastosowanie nowoczesnych metod formowania takich opakowań. Wykorzystujemy tworzywa sztuczne, które nie wchodzą w reakcję z benzyną i innymi płynami zazwyczaj transportowanymi w kanistrach. Są to produkty całkowicie szczelne, dokładnie sprawdzane przed wydaniem ich klientowi. Znajdują swoje zastosowanie zarówno w warsztatach, jak i u producentów płynów stosowanych w przypadku pojazdów. Pojawiają się też na stacjach benzynowych i u prywatnych użytkowników, którzy chcą bezpiecznie przechowywać określone preparaty.

Szeroki zakres usług

Produkujemy kanistry w wielu rozmiarach. Dzięki temu możesz dopasować odpowiedni wariant do własnych potrzeb. Realizujemy także zlecenia indywidualne, na podstawie projektu przedstawionego nam przez klienta. To bardzo wygodne rozwiązanie, gdy chcesz, by konkretne opakowanie odróżniało się od innych produktów dostępnych na rynku. W skład naszej oferty wchodzą również inne wyroby. Tworzymy np. formy wtryskowe niezbędne do wykonania wielu produktów. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie, a nowoczesny park maszynowy pozwala nam na produkowanie wysokiej jakości opakowań i wyrobów z tworzyw sztucznych, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania i zaproponujemy takie usługi, których szukasz.